login

Referencje

“Z satysfakcją rekomenduję firmę Fullbax Sp. z o.o. w zakresie importu z Chin. (..) W czasie współpracy firma Fullbax zajęła się weryfikacją dostawcy, inspekcją wyprodukowanej maszyny przed jej wysłaniem, odprawami celno-skarbowymi oraz transportem na terenie Chin oraz w Polsce. Wszystkimi formalnościami w trakcie importu zajmowali się pracownicy firmy Fullbax, którzy wykazali się znajomością procedur związanych z realizowanym zleceniem, co przełożyło się na sprawną i bezproblemową realizację.”

Greko
Greko

“Polecam firmę Fullbax jako profesjonalnego usługodawcę (..) W czasie naszej współpracy zespół Fullbax sp. z o.. zajmował się: m.in. inspekcją towaru przed wysyłką do Polski (..) Otrzymałem pełen raport z inspekcji towaru (zdjęcia oraz filmy) oraz na bieżąco byłem informowany o wszelkich zmianach czy wynikających po drodze problemach.”

FHU Piotr Pałasz
Piotr Pałasz

“Po ponad dwóch latach współpracy z FULLBAX Sp. z o.o. mamy przyjemność zarekomendować firmę jako wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w sprowadzaniu towarów z Chin. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy FULLBAX Sp. z o.o. Rzetelność i pełne zaangażowanie sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę FULLBAX Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego.”

Heureka
Heureka

“Usługi świadczone przez pracowników firmy Fullbax Sp. z o.o. w trakcie realizacji zlecenia importu rowerów elektrycznych:
weryfikacja jakości towaru przed załadunkiem i wysyłka do Polski oraz organizacja transportu z Chin do Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z firmą Fullbax. W trakcie trwania zlecenia importu na bieżąco wyjaśniane były wszystkie niejasności i pytania. Pracownicy dostępni byli o każdej porze dnia i na bieżąco informowali nas o obecnym statusie zlecenia.”

Roover
Roover

“Firma Fullbax wywiązała się ze wszystkich zobowiązań, szybko reagowała na nasze potrzeby oraz wykazała się znajomością wszystkich procedur związanych z importem sprzętu. Pracownicy firmy potwierdzili wiarygodność dostawcy, wykonali szczegółowy raport z testów wydajności maszyn i urządzeń, nadzorowali załadunek sprzętu u dostawcy (..).”

Green Zebras
Green Zebras

“Po bardzo sprawnym ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów, firma niezwłocznie zajęła się weryfikacją chińskich producentów oraz oferowanych przez nich produktów. Niezwykle cenna okazała się również wizytacja fabryki oraz inspekcja maszyny, poparta szczegółowym raportem ze zdjęciami i filmami.”

Bochem
Bochem

“Nieprzerwanie korzystamy z usług firmy Fullbax w zakresie: arbitrażu zamówień, rezonansu rynku dostawców i pomocy przy wyborze adekwatnego do naszych wytycznych, doradztwa w kwestiach prawnych, odpraw celnych, korekty dokumentacji, sprawdzenie wybranych produktów u producenta. (..) Od pierwszego zlecenia kontynuujemy współpracę i jesteśmy usatysfakcjonowanym klientem.”

K-SPORT POLSKA
KSport

“Wszelkie zlecenia były terminowe i rzetelne zgodnie z oczekiwaniami. Szybkość komunikacji, pomoc na każdym etapie, zaangażowanie oraz nieszablonowe podejście sprawiło, że współpraca przebiegała na profesjonalnym poziomie. Całokształt dotychczasowej współpracy pozwala nam bardzo pozytywnie ocenić firmę Fullbax Sp. z o.o., jednocześnie mamy nadzieję na dalszą i owocną współpracę.”

Ferrox Sp.z o.o
Ferrox

“Współpraca z firmą Fullbax przebiega bez zastrzeżeń. Usługa wykonywana jest zgodnie z umową, pełnym zaangażowaniem personelu oraz na czas. W związku z powyższym możemy w pełni zarekomendować spółkę Fullbax jako solidnego, w pełni kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Marma
Marma