login

Wybór dostawcy i produktu w Chinach

Jednym z głównych zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas handlu z firmami z Chin, jest ryzyko nawiązania współpracy z nieuczciwym partnerem, który może zawyżać ceny, sztucznie je obniżać, oferować produkty z wadami fabrycznymi, nie realizować opłaconych zamówień lub dostarczać towary niezgodne z zamówieniem.

Niestety, takie sytuacje nie są rzadkością w handlu z Chinami, dlatego kluczowe aspekty zarządzania biznesem obejmują wybór odpowiednich towarów oraz znalezienie zaufanego producenta lub dostawcy w Chinach.

Co zrobić, by uniknąć oszustw ze strony chińskich firm? Warto podjąć współpracę z Fullbax Plus. Przeprowadzamy audyty fabryk w Chinach i weryfikujemy wiarygodność dostawców. Dążąc do zapewnienia najlepszej listy dostawców, sprawdzamy próbki produktów i tworzymy szczegółowe raporty. W naszych raportach znajdują się firmy, które faktycznie wyróżniają się na chińskim rynku pod względem ceny i jakości, a także cieszą się nienaganną renomą.

Rozumienie rynku i dogłębna analiza pozwalają nam określać średnie ceny rynkowe w Chinach oraz eliminować firmy o wątpliwej reputacji. Nasz firma ma w Chinach zespół specjalistów, którzy osobiście odwiedzają fabryki i magazyny dostawców, weryfikując ich autentyczność. Nasi eksperci zajmują się także weryfikacją tego, czy deklarowane produkty są zgodne z rzeczywistymi. Oferujemy zarówno szybką weryfikację chińskiego dostawcy w bazach jak i kompleksowe sprawdzenie firmy z Chin.